2 Haziran 2011 Perşembe

HAYALLERİM FİKRİMÜHİM VE TEFAL

Değerli blog arkadaşlarım ve misafirlerim, hepinizin aileleriniz ile birlikte kandilinizi kutlar haneleriniz bereket ve huzur dolu olmasını bu geceye hürmeten Allahtan dilerim.Hayal etmek insanın beyninde geliştirdiği duygu, düşünce veya istediği birşeyi beyninde canlandırması diyebiliriz.Zira hayal kurmanın vergisi de yok der Gani Müjde:)))Her hayal gerçek olur mu?"Hayallerinizin peşinden gittiğiniz emek verdiğiniz sürece olur"Derya Baykal böyle söylerdi:))Çok sevdiğim ve izlediğim değerli sanatçının tavsiyelerini yapmış olmalıyım ki hayallerim beni


Derya Baykala götürdü:))


Bu nasıl mı oldu?:)Sizlere daha önce duyurmuş hatta sizlerin de desteği ile FİKRİMÜHİM&TEFAL işbirliği ile düzenlenmiş ACTİFRY yarışmasında en yaratıcı yemekler dalında Kaşık Helvası reçetem ile birinci olmuştum.Tekrar her birinize sonsuz teşekkürler ederim...


Başarı bir ekip işidir, ben böyle bilirim.Ben yaptım diye başladığım yarışma sonunda biz kazandık diye bitmiştir:).Ortada başarı dediğimiz aktivite öncelikle insanın ailesinin desteği ,bu anlamda sevgili eşim başta olmak üzere çocuklarıma bir teşekkür borçluyum...
Bu heycanlı günlerde devamlı yanımda olan elimi hiç bırakmayan paşama menejerime:))biricik yeğenim Gökhana çok teşekkür ederim kuzuma:))


Diğeri bu yarışmayı başlatan bizlere sunan Fikrimühim ve özellikle TEFAL'e çok teşekkür ederim. :)


Hayatımda dönüm noktası olarak adlandırdığım blogum ve ve blog arkadaşlarım izleyenlerim;
Arkadaş vardır,kötü enerjisini size verir hayallerinizi yerle bir eder :(

Arkadaş vardır büyüsünü ve sinerjisini size vermiştir.Benim kadar şanslıysanız eğer etrafınızda
böyle arkadaşlarınız var ise ,o zaman siz onun büyüsü ve sinerjisi ile sınır tanımayan hayallerinizin çok çok ötesini yaşarsınız :))

Bu anlamda isim vermeden geçemeyeceğim:)))Zeynep Çeşmeci (zeyneple) en heyecanlı anımda beni büyük bir yanlıştan çevirmiştir. :) Yüreği güzel arkadaşım iyi ki seni tanımışım,desteklerini asla unutmayacağım. :))
Ayrıca desteğini esirgemeyen Tijen (lezzetibol)ve Sevil(birdemliksohbet) çok çok teşekkür ederim.Bütün blogcanlarımı çok seviyorum iyi ki sizleri tanımışım..

Şimdi yapılan projeden bahsetmek istiyorum .Yarın kanaktürk ekranında DERYALI GÜNLER
proğramında gösterilmek üzere DERYA BAYKAL İLE Advertorial reklam çekimi ve gösteriminde olacağım.:))Blogcanlarım ve izleyemlerim sizlerin desteğinizi hissetmek istiyorum..Bana bol şans dileğin :))
Hepinizi saat 14 :55te ekran başına bekliyorum...
Bu projede hep yanımda olan benim için fikirleri çok mühim RENAN&RİELLA Hanımefendilere ve EMRAH Bey'e teşekkürü bir borç bilirim..
Hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum :)))))

9 yorum:

sevil şahin dedi ki...

Canım ablacım asıl ben teşekkür ederim.
Sen öyle güzel yürekli birisin ki seni tanımak bana büyük bir şans inan buna
Eminim sen çok daha güzel yerlerde olacaksın. Seni canı gönülden birkez daha binlerce kez daha tebrik ediyorum.
Canımsın. Tüm enerjimi sana yolluyor ve başarılar diliyorum..
Derya baykala benden de selam ilet olur mu seviyorum o kadını :))

Zeynep dedi ki...

canımmmm,incimmmm duygulandırdın beni ama sen şimdi:(((( ben birşey yapmadım ki canım benim ,bu senin başarın:)seninle gurur duyuyorum,asıl ben ne kadar şanslıyım hayatımda olduğun için.Her zaman yanındayım hiç unutma.şimdi tv de açık bekliyorum heyecanla:)daha nice başarılar dilerim canım.Allah bütün yollarını açık etsin inşallah.çok öpüyorum seni

Kendimce dedi ki...

İncim arkadaşım izleyemedim ama kalbin o kadar güzel ki en güzellerini hakediyorsun canı gönülden tebrik ederim

http://www.lezzetibol.com dedi ki...

Canım benim ne demek. Küçücük te olsa bir katkımız olduysa ne mutlu bana:))
Herşeyin en güzel seninle olsun.
Başarıların devamını dilerim
Çok öptüm seni

İnci Yemek dedi ki...

Canlarım benim:))sizin gibi nadide insanların benim arkadaşım olmanızdan kendimi çok şanslı hissediyorum:))iyi ki yolumuz kesişmiş iyi ki tanımışım sizleri.
Desteğiniz bana güven verdi,ortada bir başarı varsa hepimizin aslında:)çok teşekkür ederim hepinize.
Sevgi ile sarılıp öpüyorum hepinizi...

ZUHAL dedi ki...

Merhaba İnci.Sen benim kurabiyelerimle ilgili o kadar güzel yorum yapmışsın,seyretmeye doyamadım demişssinki.Ben de senin yazını okurken o kadar etkilendim ki anlatamam.Bu ne güzel bir yürek böyle.T.v de izleyemediğim için çok üzgünüm.Ama nasılsa daha çok çıkarsın.Başarılı günler seninle olsun.İnşallah bir gün seninle tanışma fırsatı bulurum.Sevgiyle kucaklıyorum seni canım arkadaşım.Sen diye hitap etmem samimiyetimden....

Tarifkolik/Öznur dedi ki...

Başarılar dilerim, sevgiler..

YeMeK vAkTi/AyLiN dedi ki...

yahu inci ablam ben o gün açtım internetten deryalı günleri ilk defa izliyorum zaten donup durdu ama seni göremedim sinir oldum!yokmu videosu?

http://evlilikplanlari.blogspot.com/ dedi ki...

Çok teşekkürler İnci Hanım,

Sizinle tanışma fırsatı bulduğum için ben teşekkür ederim.

Sevgiler,